Firmy

Nezdráhejte si domů pozvat návštěvu

Někteří lidé se zdráhají pozvat domů návštěvu, mnohdy z malicherných důvodů. Kupříkladu se stydí za svůj starší, ne zrovna moderní nábytek, či za svou kuchyňskou linku, která patří ke standardnímu vybavení domácnosti, ale pamatuje již nějaký ten pátek. Toto jsou opravdu nesmysly, a je-li to zrovna váš případ, žádná návštěva, která vás má opravdu ráda, a ctí vaše soukromí, názory a životní styl, vás za to nebude osočovat, nebo na vás kvůli tomu pohlížet jako na někoho méněcenného.

kočka na koberci

Na co se však občas zapomíná, a stává se to i u moderně zařízených a stylových domácností, jsou koberce. Mít na podlaze koberec, není pochopitelně žádným důvodem k nějakému zdráhání se pozvat si návštěvu na narozeninovou oslavu či malý piknik, jde tu o něco jiného.

Představte si, že jste právě pozvali přátele k vám domů, a z pár hodin již můžete očekávat první zazvonění domovního zvonku. Máte přichystané občerstvení, v rozsahu pro dvanáct pozvaných hostů. Napadá vás, že byste mohli uspořádat piknik na podlaze, rozprostřít tu posezení např. na polštářcích a pokládat podnosy s jídlem a nápoji podobně, jak se to dělávalo ve starověké Persii.

hra na koberci

Jakmile začnete chystat váš záměr a sehnete se k zemi, všimnete si nevzhledných skvrn na koberci, které se budete snažit alespoň narychlo zamaskovat podnosy s jídlem. To ale není vše, kromě fleků se na vás vyvalí typický odér, který připomíná týden nošené ponožky na nemytých bosých chodidlech.

Štiplavý sirný zápach vás nakonec dotlačí k tomu, že ze svého nápadu rychle ustoupíte, a průběh vaší návštěvy začne mít podezřelý rámec, protože se právě teď budete doopravdy stydět za to, že vaši blízcí mohou vnímat zapáchající koberec jako důkaz vašeho ne zrovna dobrého vztahu k čistotě v domácnosti.

Toto by se vůbec nemuselo stát, kdybyste včas pozvali domů profesionály na čištění koberců Wismont-cisteni.cz. Ti si poradí nejen se zašlými skvrnami, ale pochopitelně i se zápachem, takže pak vaše návštěva může posedět na podlaze a třeba si ke koberci i ze zvědavosti přičichnout.