Firmy

Hra s laserovou pistolí je skvělá pro odreagování

V každém z nás se občas odehraje vnitřní boj díky skutečnosti, že jsme příliš vyčerpaní, zahlceni mnoha povinnostmi nebo nedostatkem volného času – a tedy i malým prostorem k tomu, abychom se věnovali nějakým koníčkům. V takovém období je nutné zpomalit a najít způsob, jak bychom se mohli odreagovat a zapomenout pouze na práci, která je před námi.

Jestli se vám povede najít si chvilku času, neváhejte si v době vašeho volna naplánovat program, který vás rozptýlí a ukáže vám, jak je v životě podstatné vyhledávat zábavu a naplno si ji užít. Rezervujte si termín na laser game Praha a společně s vašimi blízkými prožijte zábavu, která se nesetká se zklamáním.

skupina

  • V Lazerfun je pro vás připravena nabídka akčních her, tématické arény a mnoho prostoru k tomu – pořádně se vybláznit.

Hry a prostory v Lazerfun jsou tím pravým ořechovým

Na hře s laserovou zbraní v ruce je nepochybně nejlepší to, že se jedná o bezpečnou zábavu a její náročnost zvládnou nejen děti, ale i starší lidé. V nabídce her si můžete zvolit takovou, která se vám zalíbí nejen svým tématem nebo úkolem, ale i stupněm náročnosti. Pak si samozřejmě nezapomeňte vybrat i arénu, ve které si ji užijete se vším všudy.

V Lazerfun na vás čekají arény Labyrint a Aztécké chrámy. Ať už si zvolíte jakoukoliv, spolehněte se na to, že obě jsou dostatečně kvalitní a nabídnou vám hru, do které se zcela pohltíte.

labyrint (55)

Uspořádejte zde větší akci

Pokud máte příležitost, nenechte si ujít možnost uspořádat zde velkolepou akci s vašimi přáteli, rodinou nebo kolegy z práce. Lazerfun je ideálním místem, jak spojit zábavu s narozeninovou oslavou, teambuildingem, rozlučkou se svobodou, srazem po letech s přáteli ze školy nebo i s vánočním večírkem.

K dispozici je pro vás mimo hry i bar, kde nalezete malé občerstvení, dobré pití a mnoho jiných her, jakými jsou stolní fotbálek, videohry a posezení, kde se budete cítit velmi příjemně.