Zboží

Schodiště do domu, bytu i kanceláře

Logicky se každé patro spojuje schodištěm. V některých rodinných domech jej raději hned při stavbě vybetonujeme, jindy dáme například dřevěné nášlapy do zdi. Ovšem jakou variantu zvolit, když chceme, aby schodiště splňovalo všechny základní předpoklady, takže bylo například levné, hezké, praktické a dostali jste ho i do malého prostoru? V tom případě můžeme využít samonosné schodiště.

Rovné, šikmé, zatočené, z trubek, nášlapů, kovu, dřeva nebo různých kombinací, to všechno může poskytnout právě tento zvolený způsob schodů.

točité schodiště

Snadno se přizpůsobí danému prostoru

Velkou výhodou tohoto druhu je fakt, že se přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Větší či menší, můžete ho totiž velice snadno zahnout, zmenšit nebo zvětšit.

Máte malý prostor, kam musíte schodiště umístit? V tom případě možná využijete samonosné schodiště.

Nášlapy mohou být z různého materiálu, takže si samozřejmě můžete vybrat dekor dřeva světlý nebo tmavý tak, aby se Vám hodil do místnosti, do bytu či domu nebo kanceláře. Další může být sklo nebo kov, ve fantazii se meze nekladou.

schody a nohy

Další, z čeho můžete vybírat je nejenom dekor dřeva, nejznámější je buk, ale může se i o merbau, ale také z povrchové úpravy. Nejznámější je přírodní podoba a úprava lakování, možná je také úprava voskováním.

Použít se dá i mramor, umělý kámen, protiskluzová úprava a mnoho a mnoho dalšího. Vždy záleží na konkrétních potřebách a samozřejmě na konkrétním prostoru, proto se schodiště vyrábí na míru a dle přání zákazníka.

Cena podobných typů není nijak závratná a pohybuje se na poměrně nízké hranici. Proto je možné podobné schody dát jak do bytu, tak i do rodinného domku, kanceláře a dalších prostor.

Použité materiály většinou nevyžadují žádnou složitou úpravu, ošetření nebo údržbu. Stačí je přetřít suchým nebo vlhkým hadrem či mopem. Vydrží po dlouhou dobu jako nové a to za minimálního úsilí, použitých materiálu a především ceny.