Zboží

Jedinečné hodinky

Není nad to nosit a vlastnit čirý originál. Ruční práce je sice oblíbená, ale většinou doslova převálcovaná velkovýrobou. Můžete mít ale radost, pokud budete mít všechny věci jako ostatní? Když se nebudete mít čím odlišit? Zkuste svůj outfit doplnit krásnými hodinkami, které jsou českého původu. Pro dámy jsou k dispozici menší velikosti pro drobné ruce, standardní velikost, dále pak klasická velikost pro pány a myšleno je i na XL chlapskou ruku!

Dáváme si záležet na perfektním vzhledu, a nemusíte se bát, rozhodně se nejedná jen o kousek dřeva. V hodinkách, které jsou ručně vyrobené, tiká strojek QUARTZ a přes ručičky je minerální sklíčko, aby vše vypadalo elegantně a moderně. K dispozici je také model Skeleton, který má automatický strojek a sklíčko nemusí být jen minerální, ba si můžete vybrat safírové – na všem je možné se dohodnout, rádi vyjdeme vstříc všude, kde to jen bude možné.

originální kousek

Výsledný vzhled hodinek závisí především na tom, z jakého dřeva jsou – každé je totiž něčím specifické, má jinou barvu, odstín, kresbu, ale základem takového dárku či doplňku je, že je to nezaměnitelný originál, který nikdo jiný mít nebude. Nikde nenajdete druhý takový kousek. Pokud budete mít nějaký konkrétní nápad, co by se mohlo promítnout do výroby, určitě spolu vše probereme. Existuje i možnost gravírování, kdy lze vypálit do hodinek jedinečné věnování. Takové dřevěné hodinky s gravírováním budou dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene.

dřevěné hodinky

A je možné vybírat také něco jiného než jen druh skla? Samozřejmě můžete volit také druh řemínku. Bude pro vás lepší řemínek kožený, nebo byste chtěli dřevěný pásek, aby byly hodinky krásně sladěné?

Pokud byste vybírali pro někoho, u koho si nejste jisti, co přesně by si přál, můžete vyřešit tento dárek formou poukázky, a následně už domluvíme vše přímo s budoucím majitelem originálního kousku.