Zboží

Milujeme víno, vínečko

Přiměřená konzumace přírodního vína má příznivý vliv na organismus už jenom proto, že víno obsahuje látky, které jsou antioxidační, protože prospívají v oběhovém systému člověka tím, že zabraňují různým škodlivým usazeninám. Ale samozřejmě i u pití vína by mělo platit – všeho s mírou.

Pokud patříte k těm „milovníkům vína“, kteří jsou umírněni, tak víte, že i tím se částečně řídí váš životní styl. Určitě patříte k těm lidem, kteří si dokážou vychutnat dobré víno v pohodě a bez stresu.

Je mnoho druhů vína a každému určitě chutná něco jiného.

V překrásné zemi u nás na Moravě, dokážou vinohradníci vypěstovat vynikající hroznovou révu, z které jsou MORAVSKÁ vína světově známá pro svou jakostní kvalitu s lahodnou chutí a vůní.

Jedno z nejznámějších vinařství, které produkují skutečně vynikající bílá vína, je producent Mikrosvin-Mikulov.

Pro labužníky nabízíme jejich vynikající

Ryzlink-rynsky-pozdni-sber-Stare

  • Suché bílé víno zlato-žluté barvy RYZLING RÝNSKÝ

pozdní sběr Staré, ročník 2016.

I když vám zavoní sladce po meruňkovém džemu, mandarinkách i rozinkách a po vychutnání vás překvapí velmi jemně pikantní chuť po koření.

  • Suché bílé víno zlato-žluté barvy CHARDONNAY

pozdní sběr, ročník 2017

Toto víno s vůní jemných tónů přezrálé hrušky, oříškového másla a citrusů se zbytkovým cukrem.

Ryzling rýnský si vychutnáte samostatně nebo s lehkými pokrmy z ryb, drůbeže, k salátům aj.

na zdraví

Vinařství Mikrosvín Mikulov vyrábí ještě další známé vynikající vína: RYZLING VLAŠSKÝ pozdní sběr OŘECHOVÁ HORA, VELTLÍNSKÉ zelené – výběr z hroznů Daniel a CHARDONNAY – výběr z hroznů Rosetinské.

Možná víte, možná nevíte, že mezinárodní klub milovníku vína je i u nás v České republice. Pokud rádi ochutnáváte a milujete víno, chcete-li se o vínech dozvědět co nejvíce, máte možnost se k nám připojit. Budete tak s námi poznávat známé i neznámé značky vína společně s večeřemi spojené s degustací vína a se zajímavými slevami.