Ekonomika

Levná hypotéka

Vždycky jsem si říkala, že až budu konečně dospělá a budu mít dodělanou školu a budu mít skvělou práci, tak si nechám udělat dům na hypotéku. Jenomže ono se to lépe myslí a sní se o tom než kdy se to potom realizuje. Protože jsem se dozvěděla od rodičů, že sehnat nějakou kvalitní hypotéku, která vás nezruinuje a která je levná a výhodná, tak se ty opravdu špatně hledá. Nechtělo se mi tomu věřit. Chtělo se mi spíše brečet, že se mi můj sen nesplní už dříve, než vůbec začne. Jenomže mohla jsem tomu opravdu věřit? Co když mě jenom rodiče straší, abych se od nich neodstěhovala?

Jsem hodně šetřivá.

Protože navíc mi taky moji rodiče říkají, že než abych si brala hypotéku, tak ať jdu raději bydlet do bytu do pronájmu, že se alespoň nemusím zadlužovat na nějaké miliony, které pak třeba ani nebudu mít, jak splatit. Jenomže o tom nejsem vůbec nechtěla slyšet. Nechtěla jsem platit někomu nájem za něco, se mi bude opravdu nikdy patřit a říkat pane. Takhle to měl taky můj bratr a taky můj tehdejší přítel, že oba dva říkali, že by taky nikdy v životě nikomu neplatili nájem. A proto oba dva se rozhodli taky pro americkou hypotéku bez registru. A musela jsem se podívat se na webovou stránku americka-nebankovni-hypoteka.cz, kde jsem se dozvěděla všechno o americké hypotéce bez registru.

hypotéky se musí splácet.

Netušila jsem, že je to tak skvělá hypotéka, přesně tak, jak se všude píše. Takže jsem svému současnému příteli navrhla, jestli by taky někdy nechtěl jít se mnou bydlet do nějakého domku na vesnici. Protože to byl vždycky můj sen. A byla jsem pravdu ráda, když přítel se mnou souhlasil a řekl, že to je jeho sen taky. Je skvělé, když dva partneři mají stejný sen. Takže jsme se ani nenadáli a za dva roky jsme už měli americkou hypotéku bez registru. A co si myslíte vy o americké hypotéce bez registru https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/? Zatím jsem neslyšela negativa.