Firmy

Levně a rychle? A navíc po Praze? S námi ano!


Potřebujete se levně a rychle přestěhovat? A jste z Prahy nebo snad vaše firma sídlí v Praze a nenašli jste nikoho levného, kdo by vám pomohl? Potřebujete se rychle a levně přestěhovat? A co takové levné stěhování v Praze nebo po Praze? To je snad noční můra pro každého z nás. Ale pro nás samozřejmě ne! Protože my vás nenecháme ve štychu. Na nás se totiž můžete spolehnout. Nemusíte se vůbec ničeho bát, protože všechno za vás zajistíme právě my.

stěhování

Proto ode dnešního dne nemusíte nikoho shánět ze svých kamarádů nebo prosit své sousedy nebo snad dokonce i kolegy, aby vám v tomto pomohli. A jak to vlastně s námi probíhá? Pošleme k vám samozřejmě zdarma našeho zkušeného technika, který zhodnotí danou situaci. Účtování začíná až poté co přistavíme vozidle takže se nemusíte bát, že vám poběží navíc peníze. Jsme dochvilní proto nemusíte bedlivě střežit vaše hodiny nebo snad mobilní telefon každou minutu. Naši pracovníci jsou odborníci ve své profesi, a proto moc dobře ví jak na to! Nemusíte se tedy zbytečně bát o svůj nábytek! Navíc máme skvělé bezplatné služby jako jsou navíc například pojištění vašich věcí během přepravy, žádné příplatky během víkendu nebo snad svátků!

krabice

A pokud jste přímo z Prahy, a nebo z okolí do 30 km tak neplatíte za dojezdové km. No není to skvělá zpráva pro vás? Pokud se vám naše firma zalíbila tak se račte podívat do naší galerie kde máme přímo fotografie z naší práce, abyste si o ní mohli udělat daleko lepší obrázek. Nebo máme i na našich webových stránkách velmi dobře rozepsaný ceník za co přesně a kolik budete platit. Proto se nemusíte bát žádných poplatků, které bychom vám mohli naúčtovat. My jsme totiž féroví! A snažíme se našemu zákazníkovi vyjít maximálně vstříc a pomoci mu s tímto problémem. Nebo si snad chcete ještě přečíst recenze od našich spokojených zákazníků? Tak to také můžete! A pokud si ještě stále nevíte rady tak se nám ozvěte, a spolu určitě vymyslíme tu nejlepší možnou variantu jaká se vám bude samozřejmě líbit.