Firmy

Jak získat sídlo firmy Ostravě?

Nestěžujte si na zkostnatělé zákony, které vám, na první pohled, brání podnikat. Zákonnou podmínku pro založení společnosti s ručením omezeným, tedy zajistit si, a do Obchodního rejstříku nechat zapsat, sídlo své společnosti, můžete vyřešit velice levně, a hlavně úplně jednoduše.

K podnikání potřebujete mít sídlo

Tím jednoduchým a levným řešením je pronájem virtuálního sídla firmy Ostrava. Co to ve skutečnosti znamená? U specializované společnosti si pronajmete adresu a tak se vám otevře cesta za vaším snem, za založením vlastní společnosti s ručením omezeným.

Pronájem sídla není nijak závratně náročnou záležitostí ani po finanční stránce. Cena měsíčního nájmu je závislá na délce, dá se to tak nazvat, předplatného. Pokud si předplatíte sídlo jen na půl roku, což trochu ztrácí smysl, vyjde vás v přepočtu měsíční nájem na čtyři stovky měsíčně. Můžete si ale adresu pronajmout na delší dobu. Na jeden, nebo dokonce na dva roky. Cena měsíčního nájmu se v těchto případech znatelně snižuje.

V případě ročního pronájmu zaplatíte měsíčně jen 300 Kč, a u dvouletého pronájmu dokonce jen 250 Kč. A to jsou velice zajímavé a příjemné ceny.

Ušetříte

Pokud si pořídíte virtuální sídlo pro svou společnost s ručením omezeným, nezískáváte jen nějakou adresu. V ceně pronájmu tohoto sídla je i poměrně velký balík různých služeb a výhod, které srovnávají rozdíly mezi vlastní kanceláří a tímto sídlem.

Společně se sídlem získáváte rovněž veškerý servis, který se týká poštovní korespondence. Veškerá příchozí pošta je zaregistrovaná. Obálky dopisů jsou diskrétně otevřeny, a obsah zásilek je následně skenován, aby se ve formátu PDF, odeslal na vaší e-mailovou adresu. Tím je zaručeno, že se všechny informace, bez ztráty času, dostanou k vám. Fyzicky si pak příchozí poštu můžete kdykoliv vyzvednout. Třeba když půjdete náhodou kolem svého sídla.

Tak vidíte, problém řešení sídla společnosti je opravdu jednoduchý.