Zboží

Lustr, který poskytne obýváku šmrnc

Jestliže patříte mezi ty, co si rádi zvelebují svoje bydlení, pak nesmíme opomenout LUSTRY. Někdo by mohl říci, že LUSTRY nepatří mezi důležitou součást interiéru. Ale dovedete si představit, jak by vypadali Vaše místnosti bez LUSTRŮ? Ať se to zdá být maličkostí, svoji důležitost LUSTRY zastávají mnoho pozitiv. Nejen že plní významnou roli osvětlení jakékoliv místnosti, tak jsou doplňkem, který je na první pohled estetickou krásou našich domovů.

My se dnes zaměříme na lustr do obýváku. Zda probíhá Váš byt či dům rekonstrukcí nebo pořizujete LUSTRY, pak máme pro Vás inspiraci na on-line shopu, kde máte na výběr z mnoha produktů. Jistě zde najdete takový, který bude právě ten vyvolený, který bude svítit ve Vašem obýváku i na dálku.

Moderní lustr připomínající svítící lístky

Z JAKÝCH LUSTRŮ MŮŽEME VYBÍRAT?

Bílé lustry, Černé lustry, Floristika, Dřevěné lustry, Klasické nebo Moderní lustry, Loft Industriální, Křišťálové lustry, Lustry Provence, Skandinávské nebo Rustikální lustry nebo Velké Závěsné lustry.

I když se zdá být jednoduché vybrat ten správný, mnohdy si s tím lámeme hlavu. Osvětlení v obývacím pokoji by mělo být dostatečné. Měli bychom se i dívat na estetickou stránku LUSTRU, který nám zdobí obývák. To jaké zvolíme osvětlení se také odvíjí od interiéru. Sice najdeme jedince, co úplně tak neřeší, zda se daný LUSTR hodí nebo ne, ale to se netýká všech. Jestliže máme interiér obývacího pokoje v určitém stylu, pak k němu volíme nejen vhodné doplňky, tak i LUSTRY.

PROČ NÁM ZÁLEŽÍ NA VÝBĚRU LUSTRU DO OBÝVACÍHO POKOJE?

V obývacím pokoji trávíme poměrně dost času s rodinou. Nejen že v obýváku rodina relaxuje, ale hraje třeba i společenské hry. I když je LUSTR součást dekorace, především nám osvětluje místnost, která je velmi potřebná. Další a celkem zásadní věcí je, že do obývacího pokoje usazujete nejen rodinu, ale i Vaše hosty. Jistě si nebudete chtít povídat v temné místnosti nebo při rozsvícené bludičce, která nemá takový rozsah osvětlení.

Křišťálový lustr

Na co si dát pozor při výběru LUSTRŮ?

° Promyslete si styl lustru

° Pro výběr je zásadní i zvolení počtu žárovek, aby osvětlení bylo dostačující

° Výběr materiálu, ze kterého je lustr vyroben, hraje také významnou roli

° Informujte se o typu a způsobu montáže

° Rozhodujícím faktorem je i velikost a tvar osvětlení

° Nezapomínejte na provedení stínidel, které jsou z různého materiálu

° Pečlivě si promyslete barevnost daného lustru

Do Vašeho OBÝVÁKU patří takový LUSTR, na který se dokážete neustále dívat a neomrzí Vás. Uspěchaný výběr nemá význam, později můžete litovat. Co je ale zásadní? Nejen aby LUSTR vypadal, ale i svítil.