Muži

Potřebujete hodně úložného prostoru?

V každé domácnosti najdeme místo na ukládání věcí. Musíme mít kam uložit svoje osobní věci – oblečení, boty, papíry, hračky, zkrátka veškeré náš majetek. Všichni potřebujeme prostor kam složit všechno, co potřebujeme. K tomu slouží komody a skříně. Na trhu je velká řada různých typů. Můžeme vybírat různé velikosti, barvy, tvary, rozložení vnitřního prostoru, materiálu, zkrátka na trhu si najde každý takovou, která mu poskytne dostatek prostoru na uložení věcí. Do popředí se dostávají vestavěné skříně, které se těší stále větší oblibě mezi kancelářemi, ale zejména jsou čím dál oblíbenější právě v domácnostech. Nabízí totiž řadu výhod oproti těm klasickým.

vestavěná skříň

Jak už jejich název napovídá, nejde o jednotlivý kus, který si postavíte, kam chcete. Mají mnoho podob, a tou nejrozšířenější je skříň, kterou si necháte vyrobit na míru prostoru, kde má stát. Volí ji lidé, kteří nechtějí nebo nemají prostor na šatnu, ale i tak chtějí využít prostor ke skladování věcí na maximum. Na webu si můžete navrhnout tu, která nejvíce uspokojí vaše potřeby. Můžete volit z mnoha druhů umístění, barev, materiálů a podle způsobu otevírání. Co se týče materiálů, vybírat můžete z lamina, skla nebo třeba z bambusu. Samozřejmostí je kombinace se zrcadlem. Nabízíme mnoho typů vnitřního uspořádání, určitě si u nás skříň sestavíte i vy.

skříň v ložnici

Pomůžeme vám najít to, co potřebujete. Vyrobíme téměř cokoliv. Potřebujete něco pro děti, nebo třeba do ordinace? Není problém, podle vašich požadavků vytvoříme 3D návrh, a to zcela zdarma. Nabídka není závazná, a můžete si v klidu rozmyslet, zda je pro vás návrh adekvátní. K dispozici je i pomoc architekta, který vám vysvětlí, co je pro váš prostor vhodné a co naopak nikoliv. S námi získáte nové úložné prostory, které dokážou využít potenciál vašeho domova na maximum. Využít můžete i shlédnutí fotogalerie, které vám může pomoct v rozhodování.