Zboží

Sledování vozidel pomocí GPS


Využijte satelitní sledování a mějte vše pod kontrolou! S naším propracovaným systémem pro GPS monitoring RMCSYSTEM budete informování o pohybu svých osobních nebo firemních vozidel. S RMC systémem se vaše vozy netratí!
Kde se vzal, tu se vzal… RMC systém je propracovaný systém pro sledování vozidel, a to osobních nebo firemních, například nákladních automobilů, zemědělských strojů a podobně. Jedná se o sofistikovaný systém pro sběr dat a jejich vyhodnocování. Pomocí sondy CAP04 můžete sledovat stav pohonných hmot a eliminovat tak jejich ztráty.

gps monitoring

A to není vše! RMC systém, kromě sledování stavu paliva, umí také ohlídat krádeže pohonných hmot, poskytuje automatickou knihu jízd, poskytuje informace o tom, kde se vozidlo nachází a v neposlední řadě chrání vůz před odcizením. No, není to skvělé? Ale! RMC systém umí mnohem víc! Pokud jste zvědaví, obraťte se na nás a my vám vše rádi vysvětlíme.
K RMC systému si můžete pořídit také Fuelbox pro tankování pohonných hmot, G-LOAD neboli zařízení pro vážení ve lžíci nakladače a bagru, Checkbox pro evidenci docházky vašich zaměstnanců nebo Gatebox pro kontrolu vjezdů a výjezdů vozidel.
RMC systém je zkrátka skvělý, neboť dokonale spravuje váš vozový park!

gps lokace

A to dokonce i s administrativou, kterou většina z nás nesnáší. Opravdu, RMC systém vyhodnocuje celkové provozní parametry za zvolené období, generuje knihu jízd a kompletní reporty podává i ve formátech pdf a xls. A to se vyplatí, nemyslíte?
Jak si data prohlédnete? Pomocí aplikace RMC. Nebojte! žádný nový software si instalovat nemusíte. Jediné, co si musíte zapamatovat, jsou přihlašovací údaje, pomocí nichž se do aplikace přihlásíte na jakémkoliv zařízení s internetovým prohlížečem.
Odhalte nehospodárný provoz svých strojů! S RMC systémem to bude hračka. Pokud chcete vědět víc, neváhejte a kontaktujte nás.