Poplatky, poplatky, poplatky. Mohou být všude, ale také vůbec nikde. Mohou nás pronásledovat celý náš život, ale také vůbec nemusí. Je to jen na vás. A co když vám řekneme, že se jich můžete snadno a jednoduše zbavit? Ano, myslíme to opravdu vážně.

mince

Těch služeb, za které jsou vybírány poplatky, existuje opravdu mnoho. Bohužel už se nezačíná jednat jen o pár korun. Částky se v čím dál tím větší míře více a více zvyšují a tady už přestává končit veškerá sranda.

Když se nad tím tak zamyslíte, pak vám bude jasné, že některé poplatky jsou úplně absurdní. Dobrou radou pro vás může být nalezení takové banky, že nemusíte platit za každou hloupost, jako je například vklad na účet nebo poplatky za SMS. Co je tohle za hlouposti? Říká se, že v dnešní době zadarmo ani kuře nehrabe, ale tohle je opravdu velká hloupost.

úspory

Určitě vhodnými bankami pro vás může být Equabank nebo mBank. Obě tyhle banky nabízí vedení účtu zcela zdarma a opravdu nemusíte platit zbytečné a nesmyslné poplatky. Nemusíte se bát ani účtování žádných částek navíc. Dokonce se vám může stát i to, že nějaké ty peníze můžete získat a to například za nového klienta. Za doporučení můžete získat až 2500 Kč a to se opravdu vyplatí. Nebo myslíte, že ne? Pak jste na omylu.

Další výhodou je, že veškeré operace můžete provádět i online, takže nemusíte vyčkávat dlouhé fronty na pobočkách v bance. To je dobré, ne?
Věřte tomu, že to opravdu funguje. Po celé České republice najdete velké množství spokojených klientů, kteří tomu nemohou opravdu nic vytknout.
Jestliže se vám to moc nepozdává, pak pokud máte ve svém okolí někoho, kdo právě účet v jedné z těchto bank má, určitě se jej zeptejte a garantujeme vám, že neuslyšíte nic jiného než samou chválu. Věřte nám.
Pokud chcete být osvobození od hloupých poplatků, pak to rozhodně zkuste J. Nemyslíte, že by byl život bez poplatků rozhodně lepší?