Zboží

Chcete pro své pracovníky co největší pohodlí, proto jste se rozhodli pořídit jim mobilní domy.

Je to pro vaše zaměstnance velmi výhodné, žádné nepohodlné stavební buňky, ale opravdu obyvatelné a to i celoročně mobilní domy, nebo také označované jako mobilheimy. Ty se klidně mohou zařadit k domům nízkoenergetickým.

Plážový mobilní dům Jsou zde nejen nízké pořizovací náklady, ale i rychlost výstavby, vlastně se jedná jen o dopravení na místo a po napojení na sítě může být užíván. Musíte si sehnat jen vhodný pozemek, protože nemusí být stavební, nejsou zde potřebná ani různá povolení stavebního úřadu. Takže jakmile bude mobilní obydlí pro vaše zaměstnance dopravené na potřebné místo a napojeno na inženýrské sítě, mohou se začít připravovat plnit pracovní plán, například stavbu domu pro klienta, opravu komunikace a další sjednané činnosti. A po práci mají zajištěný pohodlný odpočinek a nemusí se trmácet po vzdálených ubytovnách. Také ušetříte, neboť nemusíte své pracovníky každý den svážet z ubytoven a po práci zase odvážet. Jakmile vaši pracovníci ukončí zakázku, obyvatelný celoroční mobilní dům necháte převézt do sídla vaší firmy, kde už máte parádní kanceláře v několika mobilheimech, které obdivuje celé konkurenční okolí.

Hmyzí dům

Vybrali jste si rychlé řešení, využili jste opravdu širokou nabídku, dům zateplený pro celoroční pobyt, vybavený vším potřebným, aby naprosto vyhovoval vašim náročným potřebám. To znamená nejen vybraný tvar střechy, druh plastových oken, vnitřní obklad, vybrané půdorysné rozměry pro potřeby kanceláře nebo ubytování, ale také potřebné vnitřní vybavení. A to kuchyňskými spotřebiči, jako je sporák a lednice, nábytkem, vybranými topidly a kompletně vybavenou koupelnou se sprchovacím koutem i toaletou. Tyto široce využitelné domy, patří sice, k jedním z nejlevnějších typů obydlí, ale to, že se prodávají za nízkou cenu není na úkor kvality a navíc jsou konstrukčně vyhovující pro náročné požadavky nízkoenergetických norem.