Muži

Květinová první pomoc

V dnešní hektické době se snadno stane, že člověk na něco zapomene. Vlastně se to mnoha lidem stává docela často. Možná právě proto je nabídka různých diářů a kalendářů stále větší. Může se ale stát, že si i do diáře něco zapomeneme zaznamenat a pak už nás může na blížící se událost upozornit snad jen náhoda.
· A ta může být například následující:

kytka k narozeninám

– Podíváte se na kalendář a začnete pátrat v paměti.
– To datum je vám nějak povědomé.
– A tu chvíli vás polije horko.
– Někdo vám blízký má dnes významný den.

Jestliže je tím dotyčným některý z mužských příbuzných, pak se to dá většinou docela dobře vysvětlit. Protože už také určitě někdy na někoho zapomněl. Ale co dělat v případě, že tou opomenutou je žena? Do obchodu už to nestihnete a i kdyby – co teď narychlo koupit? Pro ženu je květina k narozeninám nebo svátku tím nejlepším dárkem. Myslíte, že to není dostatečně originální? Možná, že nebude stát půl hodiny v němém úžasu, ale rozhodně bude velice potěšená. A kdo ví. Možná, že minule stála v tom úžasu ne proto, že byla nadšená. Květinou prostě nikdy nic nepokazíte.

narozeninová kytka

Květina přijde ten den, co ji pošlete

Pro případy zapomětlivých manželů a partnerů existuje služba první pomoci.
· Stačí pár kliknutí, kdy si vyberete
– jakou kytici
– pro koho
– na jakou adresu.

Pokud dáma vašeho srdce bydlí někde na území České republiky, pak bude mít vámi vybraný dárek ještě téhož dne. A to i v případě, že vy se právě nacházíte například v Karlových Varech a ona si míchá odpolední kávu v Českých Budějovicích. Pokud bude květina putovat do zahraničí, pak tak bude už druhý den. A to nejen do zemí, které máme hned v sousedství, ale do více než sto dvaceti zemí světa. Jak je to možné? Stačil jeden dobrý nápad. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte. Třeba jen tak nanečisto. Pošlete květinu někomu ještě dnes – jen tak pro radost.