Muži

Vybírejte jídelní set, abyste měli více místa u stolu

Máte pocit, že se ve vaší kuchyni často zdržuje větší počet lidí, než je členů vaší domácnosti? V tom případě byste měli vymyslet i to, kam jich při každé návštěvě u šálky čaje nebo kávy usadíte. Ne vždy je totiž obývací pokoj místem, kde si naplno vychutnáte atmosféru domova a rovněž tak i pohoštění a pití, které k němu neodmyslitelně patří.
Jídelní sety pro 6 osob jsou daleko oblíbenější než ty menší, protože nabízejí i větší prostor pro uspořádání slavnostní večeře, a to nejen o Vánocích. Pokud jste přesvědčeni o tom, že vám dosavadní jídelní set nestačí, neváhejte si pořídit nový a podstatně větší, než doposud máte.jídelní stůl.jpg

Pohodlí je známka kvality

Do vašeho domova si pochopitelně přejete zakoupit pouze moderní typ nábytku. S výběrem, který nalezete v naší nabídce rozhodně budete spokojeni, protože v něm nalezete nejen klasické zpracování v podobě dřeva, ale i pořád oblíbené čalounění.
Při sezení na židli je ze všeho nejdůležitější to, abyste na ní měli pohodlí a vydrželi na ní sedět i delší dobu než pár minut. Pokud se vám tedy dřevěná varianta židlí líbí, ale chtěli byste mít o něco větší komfort v jejich sedací části a taktéž na opěrce zad, neváhejte si zvolit kombinaci dřeva a měkkého čalounění.

Design, který se vám zalíbí

Sortiment našich setů pro větší skupinu lidí je natolik pestrý, že si z jeho řad vyberete i vy dle vašeho osobního vkusu. Populární jsou nejen světlé a elegantní odstíny dřeva, ale rovněž tak dodá vaší kuchyni nebo jídelně šmrnc a eleganci i černá nebo tmavě hnědá barva.prostřený stůl.jpg

  • Velmi lákavé jsou i kombinace světlejšího dřeva s tmavým čalouněním a naopak.

Zaměřte tedy pozornost na nadčasové kousky dřevěných jídelních setů, které váš interiér zvelebí a vaše chvíle v rodinném kruhu u jednoho stolu budou o to více magičtější. Čím více vás totiž u něho bude sedět, tím větší harmonii a lásku kolem sebe budete cítit.